Posledný koncert Iné Kafe v Prahe

26. listopadu 2008 v 21:28 | mončuš |  - Iné Kafe -
Slovenská legenda Iné Kafe má před sebou ještě jeden koncert. Kapela ukončila činnost v únoru roku 2006 a letos v květnu namlsala své fanoušky rozlučkovým koncertem v Bratislavě, kterého se údajně zúčastnilo neuvěřitelných 5 tisícovek fanoušků. Čeští fanoušci, kteří na Slovensko dorazili v nemalém počtu, se ovšem dočkají i na domácí půdě - Iné kafe odehrají 31. ledna 2009 "bonusový poslední koncert", jak tuto akci označila samotná kapela.

"Máme hrozně moc fanoušků i v České reublice a po bratislavském koncertu se objevila přání na vystoupení v Čechách," vysvětluje kapela. "Určitě za to může i fakt, že jsme v České republice byli hodně aktivní a odehráli tam spoustu koncertů."

Pražský koncert bude hostit sportová hala Folimanka, ve které se Iné Kafe představí, stejně jako v květnu v Bratislavě, v sestavě Vratko - zpěv, kytara, Wayo - kytara, Forus - basa, vokály a Dodo - bicí, tedy nejvýznamnější postavy Iné Kafe. Vstupenky si můžete zakoupit již nyní v předprodeji na www.ticketportal.cz i ticketportal.sk za 290 Kč.

Kapela slibuje, že s sebou přiveze největší pódium, na kterém kdy měla samostatný koncert a na fanoušky čeká zhruba 90minutový set skládající se z největších hitů, stejně jako písniček, které lidé neznají z televizí a rádií. Kapela si ale přichystala jeden bonus - novou písničku. Ta bude součástí Best Of kompilace Iné Kafe, jenž by měla vyjít na dvou CD 9. 9. 2009. Celá show bude rovněž zachycená v audio i video podobě, což do budoucna slibuje další nahrávky... Oficiální plány nicméně předpodvídají, že po vydání Best Of kompilace neplánuje kapela už žádné další aktivity.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama